Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na lepence, 33,5 x 49 cm, rámováno, datace konec 19. stol., signováno vlevo dole M. Egner. Malířka žánrů, studovala na akademii v Grazu a Düseldorfu, byla členkou rakouské asociace ženských umělkyň (VBKÖ). Autor viz TB 10/387.